Dworek Ostoja

Kontakt z nami

Kontakt telefoniczny:

  • (48) 62 76 37 019
  • (48) 607 308 330

Kontakt e-mail: Napisz

Adres:
Dębsko - Ostoja 1 
62-840 Koźminek

dowiedz się więcej

Logowanie

Oferta

Do dyspozycji gości oddajemy 4 pokoje o wysokim standardzie, łącznie 12 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, internet bezprzewodowy. Wystrój pokoi nawiązuje do stylu dworkowego. Na parterze znajduje się holl oraz przestronny salon z kominkiem. Piwnica dworku urządzona jest w stylu myśliwskim (obecnie w trakcie remontu).

 

Naszym gościom oferujemy wyśmienitą kuchnię myśliwska i tradycyjne dania kuchni polskiej. W piwnicy można skosztować domowej roboty win owocowych oraz zdrowotnych nalewek.

 

Dla naszych gości organizujemy kameralne imprezy okolicznościowe we wnętrzu dworku (ok. 40 osób) jak i w parku na tarasie lub w altanie. Jest to idealne miejsce na eleganckie przyjęcia jak i  na ognisko i grill z możliwością urządzania biesiad i imprez plenerowych.

 

Kompleks parkowy i bliski las zachęcają do aktywnego wypoczynku. Dysponujemy sprzętem do: nordic walking, wycieczek rowerowych oraz paintballu.

 

Oferujemy również przejażdżki bryczką, a w okresie zimowym organizujemy kuligi.

         Okolica stwarza bardzo dobre warunki do uprawiania łowiectwa, zbierania grzybów i jagód. W odległości 3km znajduje się zalew na rzece Swędrni, który jest idealnym miejscem do wędkowania.

Na terenie parku znajduje się parking dla samochodów 

         

 

powrót